+7 (212) 674-25-10

Fen Metal © 2023 All Right Reserved, Medya Keyf

Alaşımlarımız

Gelişmiş teknoloji ve yüksek doğrulukla ürettiğimiz ürünler, farklı sektörlerden müşterilerin en katı ve özel gereksinimlerini karşılamak üzere özel tasarlanmıştır. CCD'de (Çevreleyen Daire Çapı) 300 mm'ye kadar ekstrüzyon profilleri ve 12 metreye kadar ekstrüzyon uzunluğu ile 6060 alüminyum alaşımı ve özel alaşımlar için ekstrüzyon hizmeti sunuyoruz.

6060
Alaşımlarımız

Mimari Uygulamalar, Pencere, Kapı, Merdivenler, Bina iskelet sistemleri

Üretim

Yüksek doğruluk ve gelişmiş teknolojiyle ürettiğimiz ürünler, farklı sektörlerdeki müşterilerin en katı ve özel gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlandı. CCD'de (Çevreleyen Daire Çapı) 300 mm'ye kadar ekstrüzyon profilleri ve 12 metreye kadar ekstrüzyon uzunluğu ile 6061 alüminyum alaşımı ve özel alaşımlar için ekstrüzyon hizmeti sunuyoruz.

6061
Alaşımlarımız

Savunma Sanayi, Uçak Sanayi, Köprüler, Demiryolu vagonlarında ağır yapılar

Üretim

Yüksek doğruluk ve teknolojiyle ürettiğimiz ürünler, farklı sektörlerdeki müşterilerin özel gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlandı. CCD'de (Çevreleyen Daire Çapı) 300 mm'ye kadar ekstrüzyon profilleri ve 12 metreye kadar ekstrüzyon uzunluğu ile 6063 alüminyum alaşımı ve özel alaşımlar için ekstrüzyon hizmeti sunuyoruz.

6063
Alaşımlarımız

Mimari Uygulamalar, Pencere, Perde duvarları, Merdiven korkulukları

Üretim

Yüksek doğruluk ve teknolojiyle ürettiğimiz ürünler, farklı sektörlerdeki müşterilerin özel gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlandı. CCD'de (Çevreleyen Daire Çapı) 300 mm'ye kadar ekstrüzyon profilleri ve 12 metreye kadar ekstrüzyon uzunluğu ile 6082 alüminyum alaşımı ve özel alaşımlar için ekstrüzyon hizmeti sunuyoruz.

6082
Alaşımlarımız

Demiryolu vagonlarında ağır yapılar, Kamyon korkulukları, Gemi inşaat sektörü

Üretim