+7 (212) 674-25-10

Fen Metal © 2023 All Right Reserved, Medya Keyf

Toz Boya Tesisi

Estetikten Dayanıklılığa: Statik Toz Boya ile Profil Mükemmelliği

Fen Metal olarak, statik toz boya ile boyanmış profillerle estetik görünümü bir araya getirirken, aynı zamanda ultraviyole ışınlarına ve ani sıcaklık değişimlerine karşı üstün dayanıklılık sağlıyoruz.

Yıllık 3.000 Ton kapasiteli elektrostatik toz boya tesislerimizde, tüm RAL renkleriyle birlikte özel renk uygulamaları yapabiliyoruz. Son teknoloji ile donatılmış tesislerimiz, QUALICOAT ve SEASIDE standartları kontrolünde 7,50 metre boyuna kadar profilleri mükemmel bir şekilde boyuyor.

Fen Metal'in boyahane tesislerinde, uluslararası standartlara uygun olarak özel parlaklık ve üst seviye görsellik kriterleri sağlanmaktadır. Bu sayede, müşteri taleplerine göre kişiye özel çözümler üretiyor ve her bir profilde estetik mükemmelliği garanti altına alıyoruz.

Her bir ürünümüzde ve sunduğumuz her hizmette kaliteyi ön planda tutuyoruz. Fen Metal olarak, teknolojiye yaptığımız yatırımlarla üretim süreçlerimizi sürekli geliştirerek, sektörde standartları belirleyen bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz. İşimizdeki uzmanlık ve özveriyle, her adımımızda mükemmeli hedefliyoruz.

Kalıphane

Fen Metal

Ekstrüzyon Pres Hattı

Fen Metal

Toz Boya Tesisi

Fen Metal

Mekanik İşlem

Fen Metal