+7 (212) 674-25-10

Fen Metal © 2023 All Right Reserved, Medya Keyf

Kalite ve Estetik
FenMetal ile buluşuyor!

Firmamız
Hakkında!

Firmamız; bu yıl itibari ile üretim anlayışında değişikliğe giderek müşteri taleplerine cevap verebilecek alüminyum profil ve çeşitli alüminyum profil uygulamalarıyla, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını sektördeki tecrübesi ile karşılayacak yeni bir vizyona geçmiştir.

Bu vizyon ile; 1979 yılından gelen tecrübemiz ve iş ortaklarımızla, müşterilerine üst düzey sürdürülebilir hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, 2020-2021 yılı içerisinde Fen Metal Alüminyum olarak Kosova ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yeni satış alanlarıyla yatırımlarına devam etmektedir.

Şu anda da çözüm ortakları ve iş ortakları ile beraber üretimlere devam etmekte ve pazar payını yükseltmektedir.

Firmamız; bu yıl itibari ile üretim anlayışında değişikliğe giderek müşteri taleplerine cevap verebilecek alüminyum profil ve çeşitli alüminyum profil uygulamalarıyla, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını sektördeki tecrübesi ile karşılayacak yeni bir vizyona geçmiştir.

Vizyonumuz

FEN Metal ailesi olarak bu vizyon ile; 1979 yılından gelen tecrübemiz ile öncelikle yurtiçi ve yurtdışı pazarında kaliteli ürünleri, zamanında teslimatı, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş, personeli ile kendini sürekli geliştirmeye adamış ve pazarda lider firma haline gelerek, müşterilerin isteklerini fazlasıyla gerçekleştirebilen örnek ve öncü kuruluş olmaktır.

Metal sektöründe siz değerli müşterilerimize daima daha kaliteliyi uygun fiyata vermek, müşterimizin ihtiyacı olan veya yapılacak olan işin en iyi kalitede ve taahhüt süresi içinde teslim edilmesi ve teslim sonrasında takipçisi olmaktır.

Daima yeni teknolojiyi takip eden alt yapısı ve alanında tecrübeli personeli ile kendisinin ve ülkesinin gelişimine katkıda bulunmak. Kaynaklarını en iyi şekilde yöneterek sektörünün önde gelen firmalarından olmak.

Bu vizyon ile; iş ortaklarımızla, müşterilerine üst düzey sürdürülebilir hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, 2020-2021 yılı içerisinde Fen Metal Alüminyum olarak Kosova, Üsküp, Amerika, İsveç yeni satış alanlarıyla yatırımlarına devam etmektedir.

Misyonumuz

FEN Metal ailesi olarak her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, personeline ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren, ikili ilişkileri dinamik bir kurum olmak, sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele yolculukta devamlı mesafe kaydetmek, kaliteyi her zaman garanti altına almak ve her aşamada sürekliliğini sağlayarak rekabet gücü yüksek, aranılan kalitede ürünler sunmak, Müşteri memnuniyeti , beklentilerini, özel istek ve kalite gereksinimlerini hızla karşılamak ve yeni projelerinde teknik çözüm ortaklığı oluşturmak.

Sıfır hata ilkesiyle, ilk defada doğru üretimi sağlamak.

Tüm firmada hedeflere yönetim yaklaşımını yaymak ve uygulamak, tüm proseslerde müşteri odaklı yaklaşımın oluşturulması.

Yalın Üretim, Kaizen, 5S ve Veri Yönetimi gibi yönetim teknik ve yaklaşımlarını uygulamak, yaygınlaştırmak ve çalışanlarda sürekli gelişim bilincini oluşturmak.
Değerlerimiz
Kalite ve Dayanıklılık

Fen Metal olarak, her bir ürünümüzde en üst düzeyde kalite ve dayanıklılık sunmaya odaklanıyoruz

Daha Fazla
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti, Fen Metal için en üst önceliktir. Her müşterimizle uzun vadeli bir iş ilişkisi kurmayı hedefler..

Daha Fazla
İnovasyon ve Estetik

Fen Metal olarak, sadece güvenilir değil, aynı zamanda yenilikçi ve estetik çözümler sunmayı amaçlıyoruz. 

Daha Fazla
Müşteri Yorumları