+7 (212) 674-25-10

Fen Metal © 2023 All Right Reserved, Medya Keyf

Ekstrüzyon Pres Hattı

Çeşitliliğin Adı: Alüminyum Profil Üretimi

Fen Metal olarak, çok geniş bir ürün yelpazesinde, muhtelif sektörlere ve kullanım amaçlarına hitap eden alüminyum profillerin üretimini ekstrüzyon hatlarımızda gerçekleştiriyoruz.

Ekstrüzyon bölümümüz, 6 nç LOEWY marka pres hattı farklı kapasite ve özelliklere sahip geniş bir ürün yelpazesini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Üretim yetkinliklerimiz arasında başta 6xxx serisi olmak üzere, otomotiv, iklimlendirme, dekoratif, inşaat ve mobilya sektörlerine özgü spesifik alaşım serilerini içermektedir.

Her bir alüminyum profil, sektörel ihtiyaçları karşılamak ve müşterilerimize özel çözümler sunmak amacıyla özenle tasarlanır ve üretilir. Fen Metal olarak, her detayda mükemmeli yakalamak için teknolojiye yatırım yaparak, üretim süreçlerimizi sürekli iyileştiriyoruz.

Fen Metal ailesi olarak, işimize olan bağlılığımızı her geçen gün daha da güçlendiriyoruz. İmal ettiğimiz her alüminyum profil ve sunduğumuz her hizmetle, sektörde standartları belirleyen bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz, müşterilerimizin beklentilerini aşan çözümler sunarak, sektördeki lider konumumuzu daha da güçlendirmektir.

Kalıphane

Fen Metal

Ekstrüzyon Pres Hattı

Fen Metal

Toz Boya Tesisi

Fen Metal

Mekanik İşlem

Fen Metal